نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری : جذب کارشناسان خبره با پنج سال سابقه کار در زمینه رشته تحصیلی مرتبط با پانزده سال در زمینه کاری با رشته تحصیلی غیر مرتبط معمولا بر مبنای نیاز، توسط دو مرجع برگزار می شود .

مرجع نخست کانون کارشناسان رسمی دادگستری وابسته به شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مرجع دوم مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه است. رشته های این دو مرجع تفاوت ها و شباهت هایی با هم دارد ولی آزمون آنها به صورت کاملا مجزا و با سؤالات کاملا متفاوت انجام میشود.

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

برای قرار گرفتن در سمت کارشناس رسمی دادگستری یکی از مسائل مهم و اساسی، پاسخ گویی به سؤالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری است .

در این امتحان بسته به رشته تخصصی متقاضی سؤالات مختلف و گوناگونی مطرح می شود که برای جواب دادن به آنها باید دو شرط رعایت شود:

  1. شرط اول اینکه منابع مرتبط به خوبی مطالعه شود.
  2. شرط دوم اینکه سؤالات مربوط به سالهای گذشته به بهترین شکل ممکن مطالعه و درک شده باشد.

دسترسی به بهترین منابع برای مطالعه در زمینه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری به هیچ وجه کار سخت و دشواری نیست. لازم کار این است که با مشاوران زبده و با تجربه ما آشنا شوید.

این افراد به شما پیشنهاد می دهند که برای قبولی در امتحان مذكور، حتما سؤالات سال های قبل آزمون کارشناسان رسمی دادگستری را در نظر داشته باشید. یکی از رموز موفقیت در این سنجش، همین مطلب است.

آخرین باری که امتحان مورد بحث توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری (شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری) برگزار شده سال ۱۳۹۰ بوده است و آخرین سال برگزاری آزمون توسط مرکز مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه سال ۱۳۹6 بوده است .

برای دریافت نمونه سؤالات شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری به لینک مربوطه در وب سایت و نمونه سؤالات مرکز مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه به لینک مربوطه در وب سایت مراجعه نمایید.

مشاوران ما با بررسی و ریزبینی و به شکلی کاملا کارشناسی و موشکافانه به پاسخ گویی به نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری پرداختند و تلاش کردند که تمامی نمونه سؤالات را موجود را استخراج کنند، پاسخ کامل تستی و تشریحی مربوط به سؤالات را تهیه کنند و در اختیار داوطلبان هر رشته قرار دهند.

هدف ما آن است که تمامی زوایای پیدا و پنهان سنجش مذکور برای متقاضیان روشن شود تا بدون هیچ گونه ابهام و استرسی بتواند در جلسه آزمون شرکت کنند و بهترین نتیجه ممکن را برای خود رقم بزنند.

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

نمونه سؤالات مربوط به امتحان مورد بحث در سالهای ۷۲، ۷۴، ۷۵، ۷۷، ۷۸، ۷۹، ۸۱، ۸۴، ۸۶، ۸۸ و ۹۰ مربوط به شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و در سال های ۸۰، ۸۱، ۸۳، ۸۵، ۸۶، ۹۰ و ۹۳ توسط مشاوران متبحر ما بررسی و پاسخ تستی و تشریحی آن تهیه شده است.

برای شناخت متقاضیان از نحوه برگزاری این امتحان، نمونه سؤالات رایگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری از طریق لینک مربوطه در وب سایت قابل دسترسی است و متقاضیان می توانند از آن در جهت موفقیت خود استفاده نمایند.

دانلود سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

متقاضیان می توانند جهت طرح سؤالات، ابهامات و مشکلات خود در رابطه با ارزیابی مذکور با شماره تلفن های موجود در وب سایت از ساعت 17 لغایت 19 تماس بگیرند و مسائل خود را با مشاوران عالی و کارشناسان رسمی دادگستری در میان بگذارید و پاسخ سؤالات خود را بیابید.

برخی از افراد نیاز به دوره های آموزشی و مشاوره ای برای شرکت در آزمون فوق الذکر دارند که با تماس با شماره تلفن های ما در وب سایت می توانند جهت دریافت مشاوره و پشتیبانی های مربوطه اقدام نمایند.

نظرات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *